آموزش کشیدن ابرو با اکوا

آموزش کشیدن و پر کردن ابروها با مداد ابرو

فهرست مطالب

ابروها یکی از مهم ترین و مشخص ترین ویژگی های صورت ما هستند. متأسفانه، درست کردن آنها می تواند دشوار باشد. اگر به دنبال روشی طبیعی برای فرم دادن به ابروهای خود هستید، مداد کردن آنها بهترین راه است! در اینجا چند نکته مفید در مورد نحوه کشیدن ابرو با مداد و گرفتن نتیجه طبیعی در هر بار آورده شده است.

چطور حرفه ای ابرو بکشیم؟

ابتدا با برس زدن ابروها به سمت بالا با برس اسپولی شروع کنید. این به شما کمک می کند شکل ابروهای خود را تعیین کنید و به شما ایده می دهد که از کجا باید کشیدن موها را شروع کنید.

در مرحله بعد، از یک مداد ابرو استفاده کنید که با رنگ ابروهای طبیعی شما مطابقت دارد. از گوشه داخلی چشم خود شروع کنید و ضربات کوچکی بکشید که جهت موهای ابرو را تقلید می کند.

به سمت قوس کار کنید و سپس در گوشه بیرونی به پایان برسانید، با استفاده از ضربات پر سبک برای ظاهری طبیعی تر. مطمئن شوید که همه چیز را با یک برس اسپولی ترکیب کرده اید تا هیچ خط یا تکه ای در ظاهر نهایی شما وجود نداشته باشد! بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران

هنگامی که مداد را روی هر دو ابرو زدید، در صورت لزوم از مقداری کانسیلر یا کرم پودر در بالای آن استفاده کنید تا هر گونه اشتباه یا لکه‌ای را از بین ببرید.

همچنین در صورت نیاز می توانید از کانسیلر در اطراف لبه ها برای شفافیت و پوشش بیشتر استفاده کنید. در نهایت، همه چیز را با ژل یا موم ابرو در جای خود قرار دهید تا در تمام طول روز دوام داشته باشد!

با در نظر گرفتن این مراحل ساده، می توانید هر بار ابروهای خود را با مداد بکشید و هر بار یک نتیجه طبیعی بگیرید! فراموش نکنید که تا حد امکان تمرین کنید تا زمانی که بهترین کار را برای شما پیدا کنید!

چگونه ابروها را با مداد بکشیم تا هر بار نتیجه ای طبیعی داشته باشیم!

  1. با مشخص کردن شکل ابروی خود شروع کنید. با استفاده از یک مداد ابرو به آرامی شکل ابروهای مورد نظر خود را ترسیم کنید. اطمینان حاصل کنید که از گوشه داخلی چشم شروع می شود و به گوشه بیرونی ختم می شود و از انحنای طبیعی استخوان ابرو پیروی می کند.
  2. با استفاده از یک مداد قهوه ای روشن یا مایل به رنگ پایه برای ابروهای خود رنگ ایجاد کنید. شروع به پر کردن قسمت های کوچک کنید، برخلاف جهت طبیعی رشد مو، از مرکز شروع کنید و به سمت بیرون به سمت هر انتها حرکت کنید.
  3. از مداد تیره‌تری استفاده کنید تا ابروهای خود را با پر کردن قسمت‌های نازک یا برجسته کردن نقاط خاصی در امتداد خط ابرو، مشخص کرده و به آن بُعد ببخشید. این به شما ابرویی واضح تر و پرتر می دهد

چطور حرفه ای ابرو بکشیم؟

داشتن ابروهای بی نقص می تواند کل ظاهر شما را بالا ببرد و چهره شما را به جذاب ترین شکل قاب کند. اما بدست آوردن قوس یا ضخامت کامل همیشه آسان نیست، به خصوص زمانی که خودتان سعی می کنید این کار را انجام دهید. برای کمک به شما، در اینجا راهنمای نحوه کشیدن ابرو به صورت حرفه ای است.

با یافتن ابزار مناسب شروع کنید. استفاده از یک برس زاویه دار و یک برس اسپولی (یک برس کوچک با موهای نرم) به شما کمک می کند ابروهای خود را به راحتی فرم دهید، پر کنید و به راحتی مرتب کنید. حتماً مقداری پوماد یا پودر ابرو نیز در دسترس داشته باشید تا ظاهری یکنواخت داشته باشید.

بعد، شکل ایده آل خود را تعیین کنید. توجه داشته باشید که می خواهید قوس های خود را از کجا شروع و به پایان برسانید و همچنین برای رسیدن به تقارن و تعادل قوس باید در کجا به اوج برسد. همچنین می توانید از خط کش یا مداد ابرو به عنوان راهنما برای ایجاد خطوط صاف در ابتدا و انتهای هر ابرو استفاده کنید.

هنگامی که شکل مورد نظر ابروهای خود را مشخص کردید، زمان آن است که آنها را با استفاده از پودر یا پوماد پر کنید – هر کدام که برای شما مناسب تر است! از حرکات سبک استفاده کنید و فراموش نکنید که بعد از آن همه چیز را با یک برس اسپولی با هم مخلوط کنید.

پس از آن، با استفاده از یک برس زاویه دار آغشته به کانسیلر، مناطقی را که نیاز به تعریف بیشتری دارند، تمیز کنید – این به شما خطوط واضحی می دهد بدون اینکه خیلی خشن یا غیر طبیعی به نظر برسید! در صورت لزوم، بسته به میزان روشن یا تیره بودن آنها، محصول بیشتری اضافه کنید.

در نهایت، ابروهای خود را با استفاده از یک قرقره برای آخرین بار قبل از اتمام کار با مقداری ژل شفاف برای چسبندگی و وضوح بیشتر شانه کنید! فراموش نکنید که تمرین باعث عالی می‌شود- پس از آزمایش کردن شکل‌های مختلف نترسید تا زمانی که شکلی را پیدا کنید که چهره شما را به بهترین شکل ممکن می‌سازد!

با پیروی از این مراحل ساده، هر کسی می‌تواند به ابروهایی با ظاهری حرفه‌ای دست یابد که صورت خود را به درستی قاب می‌کند!

آموزش کشیدن ابرو با اکوا

همچنین بخوانید: لیفت مژه چگونه چشمان شما را بزرگتر و زیباتر نشان می دهد؟

آموزش کشیدن ابرو با اکوا:

نمی توان انکار کرد که بسیاری از خانم ها آرایش ابرو را جزئی ضروری از روتین زیبایی خود می دانند. در این مقاله نگاهی دقیق تر به نحوه دستیابی به ابروهای عالی با استفاده از مداد ابرو و آکوا خواهیم داشت. اول، ذکر این نکته ضروری است که نام تجاری آکوا سابقه طولانی در ارتباط با آن دارد. پس از عرضه اولین خط چشم و مداد ابرو برند آکوا، به دلیل شکل کاسه ای و اپلیکاتور منحصر به فرد خود، به سرعت در بین عموم مردم محبوب شد. از آن زمان، بسیاری از برندهای دیگر تلاش کردند تا این موفقیت را تکرار کنند، اما هیچ کدام نتوانستند کاملاً به نام Aqua عمل کنند. بنابراین، اگر به دنبال ابروهای عالی هستید، حتما نکات این مقاله را رعایت کنید و از محصولات آکوا استفاده کنید.

آکوا یک ژل رنگی است که نه تنها می توان از آن برای اصلاح عیوب ابرو استفاده کرد، بلکه دارای خواص درمانی و تقویتی نیز می باشد. این ژل های ابرو همچنین خاصیت ضد آب بسیار قوی دارند. این محصول به دلیل ضد آب بودن بسیار بادوام بوده و در نتیجه در تمام طول روز دوام خواهد داشت. آکوا همچنین ظاهری زیبا و بسیار طبیعی به ابروها می دهد.

آموزش آرایش ابرو با آکوا یا مداد ابرو:

مرحله1:

در مرحله اول ابتدا از شانه ابرو برای برس کشیدن ابروها به سمت بالا استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا نقاط پراکنده را شناسایی کنید. اگر ابروهای شما خیلی بلند هستند، می توانید از قیچی برای کوتاه کردن آنها استفاده کنید. داشتن طول ابرو مناسب برای دستیابی به آرایش ابرو عالی است.

مرحله2:

مرحله دوم مدل، مرحله ارزیابی است. در این مرحله محقق داده‌های جمع‌آوری‌شده در مرحله اول را می‌گیرد و سعی می‌کند آن را معنا کند. این شامل تجزیه و تحلیل داده ها، جستجوی الگوها و استنتاج است.

در این مرحله با توجه به فرم دلخواه ابرو، از محصول آرایشی مورد نظر خود برای پرکردن فضاهای خالی استفاده کنید. برای داشتن ظاهری طبیعی تر، محصول را به آرامی بمالید. ابتدا با مداد ابرو، شکل اولیه ابرو را از تاج و پایین خط ابرو بکشید. خط بالایی را با کمی فاصله از ابتدای ابرو بکشید تا ابروها طبیعی تر به نظر برسند.

مرحله3:

مرحله سوم آرایش ابرو به مرحله تکمیل معروف است. این زمانی است که از یک هایلایتر برای ایجاد وضوح و فرم به ابروهای خود استفاده می کنید.

برای ایجاد یک ابرو طبیعی، از یک برس کوچک یا پد خطی برای محو کردن خطوط استفاده کنید.

مرحله4:

در مرحله چهارم، باید متن را بازنویسی کنید تا آکادمیک تر به نظر برسد.

در مرحله چهارم پس از پرکردن ابرو دوباره ابروها را به سمت بالا شانه کنید تا جای خالی باقی مانده از مرحله قبل کاملا پر شود. سپس ابروها را به حالت اولیه برگردانید. درک درست کارتان مهم است، پس چند قدم از آینه فاصله بگیرید و از دور به ابروها نگاه کنید. لازم نیست ابروها دقیقاً یکسان باشند، فقط باید به اندازه کافی نزدیک باشند.

مرحله5:

مرحله آخر این است که کار خود را تصحیح کنید تا مطمئن شوید که هیچ خطایی وجود ندارد.

در مرحله آخر مقدار کمی کانسیلر یا کرم پودر را روی استخوان و اطراف ابرو بزنید و سپس با انگشت یا اسفنج آرایشی آن را بردارید تا ظاهری طبیعی تری داشته باشید.

چند نکته کلیدی وجود دارد که باید هنگام انجام ابروها به خاطر بسپارید – آنها را بیش از حد زاویه دار نکنید، زیرا این کار باعث می شود چهره مصنوعی به نظر برسد. هنگام استفاده از آکوا و مداد، استفاده از محصولات با کیفیت بالا برای حفظ سلامت ابرو مهم است. در نهایت، برای اینکه ابروها مشخص تر و صیقلی تر به نظر برسند، از مداد یا سایه چشم سفید برای پر کردن ناحیه زیر ابرو استفاده کنید.

رزرو آنلاین