لیفت مژه

 لیفت مژه چگونه چشمان شما را بزرگتر و زیباتر نشان می دهد؟

فهرست مطالب

اکثر ما از داشتن مژه‌های بلند و پرپشت لذت می‌بریم و زمان زیادی را صرف آرایش و ریمل زدن می‌کنیم. اما این کار زمان‌بر است و گاهی آرزو می‌کنیم کاش مژه‌هایی بلند داشتیم. مژه‌هایی که از فر و بلند بودن آن‌ها لذت می‌بردیم و هر روز که در آیینه نگاه می‌کردیم از حالت آن‌ها احساس خوبی داشتیم. اگر شما هم این آرزو را در دل دارید و مژه‌هایی سرسخت دارید که صاف می‌ایستند و کوتاه هستند، با مقاله لیفت مژه همراه باشید .

شما نیز ممکن است انواع اکستنشن مژه، بهترین فرکننده‌های مژه و سایر روش ها را امتحان کرده باشید. اما اگر هنوز راه‌ حل مناسب خودتان را پیدا نکرده‌اید، با من همراه باشید تا روش‌های مختلف را بهتر بشناسیم.

لیفت مژه

لیفت مژه چیست؟

در پاسخ به اینکه لیفت مژه چیست؟ باید گفت لیفت مژه یک روش زیبایی نیمه دائمی است که به عنوان فر برای مژه ها نیز تعریف می شود.

لیفت تمامی آن چیزی است که مژه ها برای فر شدن و گرفتن فرمی خوب نیاز دارند. شما نیز با انجام دقیق و مرحله به مرحله می توانید خودتان در خانه این کار را انجام دهید.

این روش که به شما کمک می کند ابروهایی مرتب و زیبا داشته باشد، هیچ گونه عوارضی برای چشم و مژه همانند خشکی و ریختن مژه ها نخواهد داشت. لیفت موجب تقویت و استحکام مژه ها می شود، شیمیایی نیست و احتیاج به ترمیم ندارد.

مراحل لیفت مژه

لیفت مژه یک درمان چهار مرحله ای است که برای بلند کردن مژه ها از ریشه تا انتها طراحی شده است. اولین مرحله پاکسازی مژه ها با محلول مخصوص است.

مرحله دوم شامل استفاده از فونداسیون های مغذی با مواد مغذی بر روی پلک پایین است و با دقت از مژه ها محافظت می کند.

مرحله سوم شامل بلند کردن مژه ها با یک ابزار خاص است. مرحله آخر استفاده از یک ماده غذایی است که مژه ها را مرطوب و بازسازی می کند.

پس از پایان مراحل بالا توصیه می شود تا 24 ساعت از خیس کردن مژه ها یا استفاده از کرم ها یا لوازم آرایشی رنگی خودداری و از مالیدن آنها خودداری شود. لیفت مژه می تواند ظاهری بازتر و روشن تر به شما بدهد، در حالی که لمینیت می تواند وضعیت مژه های شما را بهبود بخشد.

قبل و بعد لیفت مژه

ب طور کلی لمینت مژه یا لیفت کراتینه مژه ترکیبی از چهار مرحله است.

مرحله اول شامل یک آرایشگر است که یک محصول مبتنی بر کراتینه را روی مژه ها اعمال می کند. مرحله دوم شامل تغذیه و تقویت مژه ها با محصول مخصوص می باشد. مرحله سوم رنگ آمیزی مژه ها با رنگ مخصوص است که به چشم شما ظاهر عمیق تری می دهد. مرحله چهارم تثبیت است که در محصول مغذی و رنگ مهر و موم می شود.

لیفت مژه چقدر طول می کشد؟

مدت زمانی که کار لیفت مژه طول می کشد تا انجام شود، بسته به مهارت متخصص و میزان و حجم مژه های شما بین 30 دقیقه الی 1 ساعت طول می کشد.

بازه زمانی که اثر این لیفت بر روی مژه های تان باقی خواهد ماند نیز بین 8 الی 12 هفته خواهد بود.

ماندگاری لیفت مژه بستگی به میزان رشد موهای مژه و نحوه مراقبت شما از آنها دارد. می توانید با استفاده از سرم های رشد مخصوص مژه و شستشوی صحیح و مراقبت دقیق باعث ماندگاری کمی طولانی تر لیفت شوید ، اما در کل روشی دائمی نیست.

مراحل انجام لیفت مژه

آیا لیفت مژه حساسیت ایجاد می کند؟

برای انجام لیفت مژه از مواد شیمیایی استفاده می‌شود، به همین دلیل خطر واکنش آلرژیک وجود دارد. در صورتی که به برخی مواد آرایشی یا محصولات دیگر حساسیت دارید، حتما با پزشک متخصص زیبایی مطرح کنید. اگر پزشک شما متخصص مجربی باشد، تست پوستی پچ را انجام می دهد. تست پچ نوعی آزمایش برای تشخیص حساسیت و جلوگیری از واکنش‌های آلرژیک است.

آیا لیفت به مژه‌های طبیعی آسیب می رساند؟

خیر، مواد شیمیایی استفاده شده در لیفت ملایم بوده و هیچ‌گونه آسیبی به مژه‌ها نمی‌زند. ممکن است، بلافاصله بعد از انجام لیفت اطراف چشم کمی قرمزی مشاهده کنید. این قرمزی کاملا طبیعی بوده، به دلیل فشار لایه سیلیکونی ایجاد می‌شود و پس از چند دقیقه از بین می‌رود.

لیفت مژه

هزینه لیفت مژه چقدر است؟

هزینه لیفت مژه بستگی به نوع مواد مصرفی، کشور، شهر و منطقه مورد استفاده دارد.

با لیفت کردن مژه ها امکان کنده شدن مژه ها وجود دارد؟

با انجام مراقبتهای لیفت مژه ، که شامل از بین بردن تماس با آب و بخار به مدت 24 ساعت پس از درمان است این روش درمانی تا 8 هفته می ماند

رزرو آنلاین