آموزش تتوی بدن

همراه با اعطای مدرک معتبر تتوی بدن

تتوی بدن از عوامل زیبایی بدن می باشد که دختران و خانم های زیادی به آن علاقه دارند و یکی از لاین های زیبایی پرطرفدار در میان جوانان است. از این رو آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی در تهران دوره حرفه ای آموزش تتوی بدن را برگزار می کند.

دوره آموزش تتوی بدن یکی از حرفه های جذاب حوزه زیبایی و آرایشی است که نیاز است که خلاق باشید و طرح های حرفه ای طراحی کنید و در انجام کار تتو کاملا حرفه ای باشید.آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو فرجی در تهران دارای مربیان کاملا حرفه ای و به روز در زمینه آموزش تتوی بدن جزو بهترین آموزشگاه های زیبایی در کشور می باشد. این دوره توسط مربیان مجرب این آموزشگاه که همگی از بهترین و مجرب ترین مربیان حوزه تتو هستند برگزار می شود.

 هنرجویان در پایان دوره آموزشی برای ورود به بازارکار آماده می‌شوند و مدرک معتبر فنی حرفه ای را از آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی دریافت می کنند. آکادمی بانو فرجی شرایط ویژه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته تا شما بتوانید در این دوره پرطرفدار شرکت کنید. شما عزیزان می توانید از شرایط پرداخت اقساطی این دوره استفاده کنید و همچنین عزیزانی که از شهرهای مختلف کشور در این دوره شرکت می کنند می توانند در روزهای تعطیل از خدمات آکادمی بانو فرجی استفاده نمایند.

آموزش خدمات رنگ و مش

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش تتوی بدن

✅شناخت لوازم و ابزار کار مورد نیاز

✅ترکیب بندی و شناخت رنگ‌ ها

✅انواع روش های بی حسی موضعی

✅شناخت انوع پوست و آماده سازی آن قبل از کار

✅طراحی روی کاغذ

✅طراحی روی پوست مصنوعی

✅طراحی روی بدن

✅طراحی آبرنگی

✅شیدینگ

✅طراحی ۳ بعدی

✅طراحی رنگی

✅مراقبت‌های بعد از تاتو

دوره آموزش تتوی بدن در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره طراحی ناخن در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره تاتوی بدن، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.