آموزش آرایش عروس

همراه با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای

در آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو فرجی، مربیان مجرب و حرفه ای، دوره آموزش آرایش عروس را برگزار می کنند. دوره فشرده آموزش گریم عروس در تهران برگزار می شود و موضوعات مختلفی از جمله متعادل سازی صورت، آموزش گریم عروس و آموزش میکاپ عروس را پوشش می دهیم. هنرجویان پس از گذراندن دوره تخصصی آموزش گریم عروس می توانند مدرک فنی حرفه ای را کسب کرده و آماده ورود به عرصه کار باشند. یکی از مهم ترین روزهای عروس و داماد روز عروسی است. در نتیجه آرایش عروس باید به گونه ای انجام شود که چهره زیبا و جذاب او را افزایش دهد.

برای حفظ کیفیت آرایش در طول جشن عروسی، تنها از باکیفیت ترین مواد در آرایش عروس استفاده می شود. آرایش عروس به صورت کاملا مدرن و درجه یک به سبک اروپایی انجام می شود. آرایش قدیمی و استفاده از سایه های تیره و خلیجی دیگر رایج نیست. این کار با استفاده از پالت های کانتور، کانسیلر، هایلایتر انجام می شود تا تمام عیوب صورت با آرایش پوشانده شود و چهره عروس زیبا و طبیعی به نظر برسد.

آموزش آرایش عروس

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش آرایش عروس

✅رنگ شناسی کاربردی

✅آماده سازی مو و پوست عروس

✅به کارگیری ابزار و مواد حرفه ای روز

✅طراحی ابروی عروس

✅آرایش چند بعدی عروس، چهره پردازی

✅نحوه انتخاب آرایش عروس با توجه به شینیون

✅آموزش گریم عروس حرفه ای

دوره آموزش آرایش عروس در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره میکاپ عروس در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره گریم عروس، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.

مراحل آموزش آرایش عروس به شرح زیر است:

1- در این آموزش آرایش، اصول اولیه آرایش عروس ها را بر اساس فرم صورت آنها خواهید آموخت.

2- ما در مورد اصول آرایش، از جمله اینکه چگونه صورت عروس خود را کاملاً کانتور کنید، صحبت خواهیم کرد.

3- در این مرحله با نحوه ایجاد آرایش چشم و ابرو زیبا برای عروسی آشنا می شوید.

4- در مرحله چهارم کلاس، مربی موضوعات مربوط به کانتور لب را برای عروس مطرح می کند.

5- در بخش آخر آموزش، از مدل های مختلفی برای تمرین تکنیک های آرایش عروس استفاده می کنید.

دوره آموزش گریم عروس

در دوره آموزش آرایش عروس، ابتدا شکل های مختلف صورت و رنگ پوست را توضیح می دهیم. نکات کلی آرایش عروس بر اساس فرم صورت و رنگ های مختلف پوست را به شما آموزش می دهیم. از جمله پاکسازی صورت و از بین بردن چربی از روی پوست، استفاده از کرم ها و موادی که با رنگ پوست و نوع پوست شما همخوانی دارد و انتخاب رنگ مناسب بر اساس پوستتان.

در مرحله آخر آموزش، هنرجو یاد می گیرد که چگونه آرایش و آرایش صورت را به درستی انجام دهد، با استفاده از تکنیک های مختلف و بر روی انواع پوست، حس واقعی اثر و نتایج را دریافت کند. علاوه بر آموزش آرایش، نحوه سفت کردن ناخن و آرایش کردن روی بدن را نیز یاد خواهید گرفت. این مهارت های ضروری به شما کمک می کند تا در روز عروسی خود به بهترین شکل ظاهر شوید.

آموزش آرایش عروس

بعد از اتمام دوره آرایش عروس، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره میکاپ عروس، شما قادر خواهید بود تمامی تکنیک های روز را با تسلط کامل انجام دهید و بتوانید خدمات حرفه ای را به مشتریان خود ارائه دهید. در نهایت، با شرکت در دوره آموزشی ما، می توانید شروع به کسب درآمد یا بهبود کسب و کار فعلی خود کنید.

بازار کار آرایش عروس چطوره؟

به دلیل محبوبیت مراسم عروسی، تقاضای زیادی برای مشاغل آرایش عروس وجود دارد. بازار به سرعت در حال رشد است و انتظار می رود در آینده نیز این روند ادامه یابد.

رزرو آنلاین