آموزش شینیون مو

همراه با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای

مربیان زبده فنی و حرفه ای آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو فرجی، برگزاری دوره تخصصی  آموزش شینیون مو (آرایشگری مو) را بر عهده دارند. این دوره به هر موضوع مرتبط با مدل های مختلف انواع مو بدون در نظر گرفتن طول و اندازه می پردازد. در پایان دوره، دانشجویان قادر به کسب مدرک فنی حرفه ای و آماده ورود به بازار کار هستند.

شما در دوره تخصصی شینیون مو 0 تا 100 مهارت حرفه ای مانند نحوه ساخت مو و بسیاری مهارت های دیگر را خواهید آموخت. با استفاده از ابزارها و روش های حرفه ای در این دوره در کلاس آموزش شینیون مو تجربه کسب خواهید کرد.

کلاس آموزش شینیون مو در تهران برگزار می شود و بسته به نیاز شما می توانیم در روزهای تعطیل نیز خدمات ارائه دهیم. این دوره تمام مطالب لازم برای آموزش هنرجویان برای مدل دادن به موهای زنانه در مدل های مختلف با استفاده از مو در هر اندازه و طول را پوشش می دهد. در پایان دوره، دانشجویان قادر به کسب مدرک فنی حرفه ای هستند و آماده ورود به بازار کار هستند.

آموزش خدمات رنگ و مش

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش شینیون مو

✅آماده سازی مو قبل از آرایش مو

✅سشوار کشیدن مو و براشینگ مو قبل از شینیون

✅آشنایی با فرم های مختلف صورت

✅تکنیک های درست کردن پایه، سنجاق زدن و محکم کردن

✅روش صحیح استفاده از ابزارهای ساده مثل سنجاق، کش، گیره، تافت مو و …

✅نحوه صحیح کار با ویو و نصب موی اضافه (آموزش اکستنشن مو)

✅آموزش استفاده از تافت مو و تثبیت کننده

✅انواع شینیون بسته و نیمه باز

✅شینیون فرانسوی، شینیون رومی، شینیون هندی، شینیون کره ای و شینیون روسی و …

دوره آموزش شینیون مو در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره شینیون مو در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره شینیون مو، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.

رزرو آنلاین