آموزش پاکسازی پوست

همراه با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای

در آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو فرجی کلاس های پاکسازی صورت توسط مربیان مجرب و حرفه ای برگزار می شود و شما می توانید با مدرک بین المللی پاکسازی پوست فارغ التحصیل شوید. این دوره تمام مواد لازم برای تکمیل موفقیت آمیز دوره پاکسازی پوست با دستگاه و با مواد را پوشش می دهد. در پایان آموزش پاکسازی صورت، هنرجویان قادر به کسب مدرک فنی حرفه ای هستند و آماده ورود به نیروی کار هستند.

شما می توانید از 0 تا 100 مبحث لایه برداری در دوره پاکسازی پوست و همچنین نحوه کار با اسیدها و بسیاری موارد دیگر را یاد بگیرید. جلسات جداگانه برای دانش آموزان مبتدی و پیشرفته وجود دارد. برای شرکت در دوره پیشرفته ترجیحاً ابتدا شرایط دوره پوست را رعایت کنید. 

اگرچه ما مدعی نیستیم که برترین آموزشگاه مراقبت از پوست تهران هستیم، اما دائماً تلاش می کنیم تا بهترین باشیم.

آموزش پاکسازی پوست

کلاس آموزش پاکسازی پوست

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش پاکسازی پوست

✅آنالیز ساختمان پوست و مو

✅آبرسانی پوست

✅لایه برداری پوست

✅شناخت انواع پوست

✅پاکسازی انواع پوست

✅فیشیال صورت

✅ماساژ سنتی (جهت افزایش خون)

✅کار با دستگاه بخور

✅ماسک‌های گچی

✅ماسک‌های پیلاف

✅ماسک‌های لاتکسی

✅شناخت انواع بیماری های پوست

✅بستن منافذ پوست

دوره آموزش پاکسازی پوست در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره پاکسازی پوست در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره پاکسازی پوست، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.

هزینه و نحوه برگزاری کلاس پاکسازی پوست

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی دوره آموزشی تخصصی پاکسازی پوست را ارائه می دهد که برای همه مقرون به صرفه طراحی شده است. کلاس های این دوره بسته به تعداد شرکت کنندگان به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی برگزار می شود.

ابزارهای مورد نیاز پاکسازی پوست صورت

تجهیزات مورد نیاز برای پاکسازی و فشیال پوست صورت شامل دستگاه بخور، درما رولر، کاردک، پیش بند و حوله یکبار مصرف، انواع کرم ها و ماسک های مخصوص، انواع لوسیون ها و اسکراب ها و انواع دستگاه های میکرونیدلینگ، میکرودرم و RF می باشد.

رزرو آنلاین