خط چشم روباهی

چطور خط چشم روباهی بکشیم؟ + فیلم آموزشی

فهرست مطالب

خط چشم روباهی به یکی از خط چشم های ترند شده در این سال ها تبدیل شده و بین خانم ها و بانوان جوان طرفدار پیدا کرده است. این نوع خط چشم انواع مختلفی دارد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

با خط چشم روباهی چشم ها کمی کشیده تر به نظر می رسد. چشم ها در این نوع خط چشم به بالا کشیده شده و حالت جذاب تری به خود می گیرند.

از این نوع خط چشم افراد مشهوری مانند: مگان فاکس (Megan Fox) – کندال جنر (Kendall Jenner) و بلا حدید (Bella Hadid) استفاده می کنند.

آرایش چشم مگان فاکس چشم روباهی
آرایش چشم مگان فاکس

به خط چشم روباهی، خط چشم گربه ای هم گفته می شود. این خط چشم در خارج از کشور به Fox Eye معروف است.

خط چشم روباهی  خط چشم سگی | اموزش خط چشم روباهی | خط چشم آهویی | خط چشم روباهی برای پلک افتاده | خط چشم گربه ای | خط چشم روباهی نازک | خط چشم جدید | آرایش چشم روباهی این ها مواردی هستند که خانم ها جستجو می کنند تا به آموزش کشیدن خط چشم روباهی برسند.

ما در مطلب به شما این آموزش را خواهیم داد که چگونه چشم هایتان را زیباتر کنید. پس با آکادمی بانو فرجی همراه باشید. ما تمام جزئیات و ریزه کاری های خط چشم روباهی را به صورت قدم به قدم و با ویدئو به شما آموزش می‌دهیم.

اگر شم هم به این مدل خط چشم علاقه مند هستید و می خواهید که چشمانتان مانند روباه یا گربه ای آرایش کنید باید نکات و تکنیک های این مدل خط چشم را بدانید و با آنها آشنا شوید تا بتوانید به راحتی این خط چشم را روی چشما خود انجام دهید.

خط چشم روباهی یا Fox eye باید به صورت نازک و در ادامه خط مژه کشیده شود. ویژگی بعدی این خط چشم این است که تا قسمت مرکزی چشم ادامه دارد و در تمام قسمت خط مژه کشیده نمی شود.

آرایش خط چشم روباهی

ساده‌ترین راه برای کشیدن خط چشم روباهی یا fox eye استفاده کردن از خط چشم مایع است. چون در این نوع آرایش بر روی قسمت های گوشها خارجی و داخلی چشم کار می شود چشم ها حالت کشیده پیدا می کنند که همین باعث زیبایی چشم می شود.

آموزش قدم به قدم خط چشم روباهی

1- برای شروع، پرایمر چشم را بزنید تا پوست پلک شما صاف شود و سایه چشم و خط چشم ماندگاری بیشتری داشته باشند.

2- برای این نوع آرایش چشم بهتر است از سایه ملایم و محو شده استفاده کنید و آن را به لبه بیرونی پلک بزنید. با استفاده از یک برس مخصوص، کمی سایه رنگ فرشته را به لبه بیرونی پلک بزنید و با حرکات عقب و جلو سایه را روی گوشه پلک بزنید، سپس آن را کمی به سمت مرکز چشم و روی آن محو کنید.

3- از ریمل استفاده کنید تا به مژه هایتان کمی فرم و فرم بدهید.

4- برای خط چشمان خود، با کشیدن یک خط مستقیم و زاویه دار از سمت بیرونی به مرکز چشم خود شروع کنید. دقت کنید که خط را بلندتر کنید تا مرتب به نظر برسد و سپس فضاهای خالی بین خط و خط پلک را پر کنید.

5- برای داشتن ظاهری طبیعی تر، باید خط چشم خود را در قسمت مرکزی چشمتان نرمتر و بلندتر بکشید و سپس انتهای خط چشم را با خطی نازک به سمت استخوان ابرو بکشید.

رزرو آنلاین