خط چشم روباهی

چطور خط چشم روباهی بکشیم؟ + فیلم آموزشی

خط چشم روباهی به یکی از خط چشم های ترند شده در این سال ها تبدیل شده و بین خانم ها و بانوان جوان طرفدار پیدا کرده است. این نوع خط چشم انواع مختلفی دارد که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

با خط چشم روباهی چشم ها کمی کشیده تر به نظر می رسد. چشم ها در این نوع خط چشم به بالا کشیده شده و حالت جذاب تری به خود می گیرند.

از این نوع خط چشم افراد مشهوری مانند: مگان فاکس (Megan Fox) – کندال جنر (Kendall Jenner) و بلا حدید (Bella Hadid) استفاده می کنند.

آرایش چشم مگان فاکس چشم روباهی
آرایش چشم مگان فاکس

به خط چشم روباهی، خط چشم گربه ای هم گفته می شود. این خط چشم در خارج از کشور به Fox Eye معروف است.

خط چشم روباهی  خط چشم سگی | اموزش خط چشم روباهی | خط چشم آهویی | خط چشم روباهی برای پلک افتاده | خط چشم گربه ای | خط چشم روباهی نازک | خط چشم جدید | آرایش چشم روباهی این ها مواردی هستند که خانم ها جستجو می کنند تا به آموزش کشیدن خط چشم روباهی برسند.

ما در مطلب به شما این آموزش را خواهیم داد که چگونه چشم هایتان را زیباتر کنید. پس با آکادمی بانو فرجی همراه باشید. ما تمام جزئیات و ریزه کاری های خط چشم روباهی را به صورت قدم به قدم و با ویدئو به شما آموزش می‌دهیم.

اگر شم هم به این مدل خط چشم علاقه مند هستید و می خواهید که چشمانتان مانند روباه یا گربه ای آرایش کنید باید نکات و تکنیک های این مدل خط چشم را بدانید و با آنها آشنا شوید تا بتوانید به راحتی این خط چشم را روی چشما خود انجام دهید.

خط چشم روباهی یا Fox eye باید به صورت نازک و در ادامه خط مژه کشیده شود. ویژگی بعدی این خط چشم این است که تا قسمت مرکزی چشم ادامه دارد و در تمام قسمت خط مژه کشیده نمی شود.

آرایش خط چشم روباهی

ساده‌ترین راه برای کشیدن خط چشم روباهی یا fox eye استفاده کردن از خط چشم مایع است. چون در این نوع آرایش بر روی قسمت های گوشها خارجی و داخلی چشم کار می شود چشم ها حالت کشیده پیدا می کنند که همین باعث زیبایی چشم می شود.

آموزش قدم به قدم خط چشم روباهی

رزرو آنلاین