آموزش بافت مو

همراه با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای

آموزش بافت مو یکی از 60 خدمت آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی است. کلاس های این دوره از صفر تا صد و از سطع مبتدی تا پیشرفته توسط اساتید کاملا مجرب آموزش داده می شود. این کلاس ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می گردد و با توجه به این موضوع هزینه دریافتی نیز متفاوت خواهد بود. هنرجویان عزیز بعد از اتمام دوره می توانند وارد بازار کار شده و با توجه به اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای که در یافت می کنند می توانند در لاین بافت مو مشغول به فعالیت شوند.

آموزش مقدماتی تا پیشرفته بافت مو را به صورت کاملا حرفه ای و عملی بر روی ماکت و موی واقعی یاد خواهید گرفت. بعد از پایان دوره بافت مو شما شانس بسیار بالایی برای ورود به بازار کار خواهید یافت و آموزشگاه آرایشگری بانو برجی هنرجوبان با استعداد را به سالن های زیبایی معرفی خواهند نمود.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان آکادمی فرجی تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را جهت شرکت در دوره دریافت کنید.

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش بافت مو

✅آماده سازی و براشینگ مو قبل از بافت

✅آموزش بافت های پایه

✅آموزش بافت فانتزی

✅آموزش بافت ترکیبی

✅آموزش بافت شینیون

✅آموزش بافت پنج‌تایی

✅آموزش بافت با موی اضافه

✅آموزش بافت حصیری

✅آموزش تیغ ماهی

✅آموزش بافت تاج

✅آموزش بافت آفریقایی

✅آموزش بافت فرانسوی

✅آموزش بافت هلندی

دوره آموزش بافت مو در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره بافت مو در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره بافت مو، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.