آموزش براشینگ مو

همراه با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای

در آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو فرجی، مربیان با تجربه و حرفه ای آموزش براشینگ مو را برگزار می کنند. دوره آموزش براشینگ مو حرفه ای طیفی از موضوعات از 0 تا 100 را در مورد برس زدن، فر کردن و تقسیم انواع موها پوشش می دهد. هنرجویان در پایان دوره آموزش براشینگ واجد شرایط برای دریافت مدرک فنی حرفه ای  برای ورود به بازار کار و واجد شرایط بودن برای مدرک فنی حرفه ای در پایان دوره آموزش تخصصی براشینگ مو مجهز شده اند. یک راه خوب برای اصلاح و افزایش زیبایی مو، برس زدن آن است.

در این تکنیک از سشوار و سایر ابزارهای حالت دهنده مو استفاده می شود. قبل از یک مراسم یا مهمانی بزرگ، اکثر خانم هایی که شینیون دوست ندارند از این تکنیک برای اکسسوری کردن موهای خود استفاده می کنند. افزایش حجم مو و دادن مدل موی مناسب به آن مهمترین کاربرد این روش است. هنرجویان با گذراندن این دوره، با یادگیری نحوه استفاده از سشوار و اتو مو و همچنین تمام ترفندهای برس زدن انواع مو، خود را برای بازار کار آماده می‌کنند.

آموزش خدمات رنگ و مش

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش براشینگ مو

✅آماده سازی مو قبل از آرایش مو

✅آنالیز ساختمان مو

✅آموزش آماده سازی موها

✅آموزش تقسیم بندی موها

✅آموزش براشینگ انواع موها

✅آموزش کرلی انواع موها

دوره آموزش براشینگ مو در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره براشینگ مو در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره براشینگ مو، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.

رزرو آنلاین