آموزش صافی و احیای مو

همراه با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای

در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی بهترین مربیان آموزش کراتینه مو (صاف کردن و احیای مو) حضور دارند و این دوره را برگزار می کنند. این دوره طیف گسترده ای از موضوعات آموزش صاف کردن مو مانند آموزش کراتینه مو و آموزش ریباندینگ مو را پوشش می دهد. با گذراندن این دوره آموزشی می توانید انواع مهارت های مرتبط با صاف کردن مو را بیاموزید. علاوه بر این، پس از کسب مدرک فنی حرفه ای می توانید در رشته مورد نظر خود کار کنید.

آموزش احیای مو از حساس ترین و مهم ترین لاین آموزش آرایشگری است. در صورتیکه بدانید چطور موهای آسیب دیده را ترمیم کنید(با پروتئین تراپی مو / فیلر تراپی  / ویتامینه مو /  بوتاکس،  آنزیم تراپی، المنت و… که در سرفصل ها در قسمت بعد گفته می شود) در آن صورت می توانید مشتریان زیادی را به سمت خود بکشانید.

آموزش خدمات رنگ و مش

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش صافی و احیای مو

✅شناخت انواع مو

✅شناخت روش های صافی و احیا مو

✅مراقبت مو قبل و بعد از کار با مواد

✅آموزش ویتامینه مو

✅آموزش کراتینه مو

✅آموزش لمنت مو (آرگان)

✅آموزش بوتاکس مو

✅سوپرصافی

✅کار با دستگاه ماکرومیست

✅کار با دستگاه نانو استیم

✅آموزش ریباندینگ مو (صافی ژاپنی یا صافی شلاقی)

✅آموزش نانوگلوبال مو

✅آموزش پروتئین تراپی

✅آموزش پلکس تراپی

دوره آموزش صافی و احیای مو در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره صافی و احیای مو در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره صافی و احیای مو، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.

رزرو آنلاین