Hair weaving steps with ribbons

“آموزش بافت مو با روبان به روشی ساده و شیک: چگونه می‌توانید موهای خود را به شکلی جذاب و جدید بافت کنید”

فهرست مطالب

2 / 2

به دنبال این درخواست، مقاله‌ای با عنوان “مراحل بافت مو با روبان، روشی ساده و شیک برای تغییر نگاه به مدلینگ مو” را برای شما آماده کرده‌ام. لطفاً آن را مطالعه کنید و نظرات خود را با من به اشتراک بگذارید.


بافت مو با استفاده از روبان یکی از روش‌های بسیار جذاب و شیک برای تغییر نگاه به مدلینگ مو است. بافت مو با روبان یکی از روش‌های نوین برای بهبود زیبایی و جذابیت موهاست. برخلاف روش‌های دیگر، بافت مو با روبان روشی بسیار ساده و آسان است و هیچ نیازی به مهارت و تجربه خاصی ندارد. در این مقاله، به معرفی مراحل بافت مو با روبان می‌پردازیم و نحوه استفاده از آن را به شما آموزش می‌دهیم.

مراحل بافت مو با روبان

مواد مورد نیاز

1-روبان (مناسب برای موهای شما)

2-محصولات مراقبت از مو، مانند روغن‌های مو و اسپری‌های نگهدارنده

3-موهای تمیز و خشک

4-دستگاه خشک‌کن

به عنوان یک خانم، همه ما اهمیت داشتن موهایی سالم و حجیم را می دانیم. در حالی که بسیاری از ما اکستنشن مو را برای افزایش طول و حجم انتخاب می کنیم، برخی از ما ظاهر سنتی تر بافتن روبان را به موهای خود ترجیح می دهیم. این یک راه عالی برای زیباتر جلوه دادن موهایتان بدون نیاز به استفاده از مواد شیمیایی یا محصولات خشن است. به علاوه، سرگرم کننده و آسان است! در اینجا مراحل نحوه بافتن روبان به موهای خود آورده شده است.

مراحل بافت مو با روبان

مرحله اول: شستشو و خشک‌کردن مو

مرحله اول برای شروع بافت مو با روبان، شستشو و خشک‌کردن موها است. در این مرحله، شما باید موهای خود را با یک شامپو مناسب شستشو دهید و آنها را با یک حوله خشک کنید. سپس، باید موها را با استفاده از دستگاه خشک‌کن خشک کنید تا بهترین شرایط را برای بافت مو با روبان فراهم کنید.

مرحله دوم: تقسیم موها به بخش‌های کوچکتر

موهای خود را به طور کامل شانه کنید تا مطمئن شوید که گره یا گره ای وجود ندارد. اگر موهای ضخیم یا موج دار دارید، قسمت های مختلف سر خود را با گیره جدا کنید تا بافتن یکنواخت راحت تر باشد.

دریافت مدرک فنی حرفه ای

ثبت نام و مشاوره رایگان

مرحله سوم : بخش های خود را جدا کنید


تعیین کنید که چه مقدار از هر قسمت را می خواهید در روبان ببافید و آن قسمت ها را با یک نوار کش (یا دو) جدا کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام قسمت ها به اندازه یکسان هستند تا قیطان به دست آمده مرتب و مرتب به نظر برسد.

مرحله چهارم : بافتن روبان ها را شروع کنید


با شروع از یک طرف قسمت جدا شده، بافتن روبان را با حلقه کردن آن در اطراف هر رشته شروع کنید. هنگامی که به انتهای یک بخش رسیدید، آن را با یک سنجاق بابی یا سنجاق سر محکم کنید قبل از اینکه به قسمت دیگری بروید تا تمام قسمت ها با روبان بافته شوند.

مرحله پنجم: انتهای روبان را با یک کش مو یا کش مو محکم کنید


هنگامی که تمام قسمت ها با روبان بافته شد و در انتهای آنها با استفاده از سنجاق بابی / گیره مو محکم شد، همه چیز را با استفاده از یک کش یا نگهدارنده کوچک دم اسبی در پایه سر خود نزدیک جایی که همه رشته ها به هم می رسند، ببندید (در این مرحله می توانید همچنین برخی از رشته ها را برای ظاهری رمانتیک تر کنار بگذارید).

مرحله ششم : همانطور که می خواهید استایل کنید!


و شما آن را دارید! اکنون بافته‌های زیبایی دارید که با روبان‌های رنگارنگ بافته شده‌اند – مناسب برای مناسبت‌های خاص مانند عروسی یا جشن جشن – یا فقط برای افزودن کمی ذوق به هر لباس روزمره! از استایل دلخواه خود لذت ببرید – چه این که فرهای بیشتری را اینجا و آنجا برای ظاهری نرم‌تر اضافه کنید. بستن پاپیون در انتها برای جذابیت بیشتر. استفاده از چندین رنگ؛ و غیره، خلاق باشید و خلاق باشید!

منبع: YouTube

رزرو آنلاین