آموزش طراحی حنا

همراه با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای

در آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو فرجی آموزش طراحی حنا توسط مربیان ماهر و مجرب برگزار می شود. سرفصل های جامعی که در دوره آموزش طراحی حنا ارائه شده است، نحوه آموزش طراحی حنا با استفاده از شابلون و قیف روی بدنه را شامل می شود. در پایان دوره آموزشی طراحی حنا، هنرجویان قادر به کسب مدرک فنی حرفه ای و آماده ورود به نیروی کار هستند.

طراحی حنا نوعی هنری است که در خارج از هند گسترش یافته است. حنا یک محصول طبیعی است که برای پوست عالی است. طرح‌های حنا با رنگ‌های مختلف معمولاً روی دست‌ها، آرنج‌ها یا پاها نقاشی می‌شوند. در طراحی حنا، مشتری ابتدا طرح حنا را انتخاب می کند. پس از اینکه خمیر درست شد، حنا را با استفاده از شابلون به قسمت مورد نظر می زنند و با قلم های ظریف، قیف حنا یا شابلون طرح حنا را می کشند. این روش بر خلاف روش تاتو که دائمی است، موقتی است و بعد از چند هفته کاملا از روی پوست پاک می شود.

آموزش خدمات رنگ و مش

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش طراحی حنا

✅نحوه کار با انواع حنا

✅نحوه ساخت حنا قهوه ای طبیعی

✅معرفی و نحوه کار با میوه جگوا

✅نحوه کار و ساخت قیف طراحی

✅آموزش قرینه سازی طرح ها روی بدن

✅آموزش سایه زنی و ۳ بعدی کردن طرح ها

✅معرفی تاریخچه حنا و بهترین نوع حناها در دنیا

✅معرفی انواع پوست و رنگ پذیری قسمت های مختلف بدن

✅معرفی انواع طبع بدنی و تاثیر آن در رنگ پذیری و ماندگاری

✅آموزش و معرفی انواع طرح های هندی، مراکشی، عربی، و خلیجی

دوره آموزش طراحی حنا در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره طراحی با حنا در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره طراحی با حنا، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.

رزرو آنلاین