آموزش گریم و میکاپ

همراه با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای

در آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو فرجی ، مربیان فنی ماهر که حرفه ای نیز هستند، آموزش گریم و میکاپ حرفه ای را برگزار می کنند. این دوره طیف گسترده ای از موضوعات را از 0 تا 100 شامل آموزش آرایش صورت، متعادل سازی صورت، آموزش آرایش صورت و آموزش آرایش در شب و روز را پوشش می دهد. دانشجویان برای ورود به بازار کار مجهز شده و واجد شرایط دریافت مدرک فنی حرفه ای در پایان دوره آموزش گریم  صورت هستند.

آرایش می تواند فرم صورت افراد را تغییر دهد و نیاز به آرایش نامرتب را از بین ببرد. نتیجه کار صورت جذاب، بی عیب و نقص و طبیعی خواهد بود. با کمک آرایش صورت، می توانید بر روی تعادل برآمدگی ها، فرورفتگی ها و زوایای صورت کار کنید. همچنین می توانید با استفاده از تکنیک سایه روشن و ایجاد خطاهای دید، برخی از قسمت های صورت را برجسته تر کنید یا برخی دیگر را بپوشانید. راز موفقیت آمیز استفاده ازگریم حرفه ای ، درک انواع مختلف صورت و تناسب هر چهره برای هرشخص است

آموزش خدمات رنگ و مش

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش گریم و میکاپ

✅پاکسازی پوست جهت متعادل سازی

✅آماده سازی اولیه چهره

✅کانتورینگ صورت

✅میکاپ و آرایش چشم

✅آرایش لب

✅آموزش خودآرایی

✅آرایش روز و شب

✅آرایش چهره جهت عکاسی

دوره آموزش گریم و میکاپ در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره گریم و میکاپ در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره گریم و میکاپ، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.

رزرو آنلاین