آموزش میکروپیگمنتیشن

همراه با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای

در آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو فرجی آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو توسط مربیان کاملا ماهر برگزار می شود. این دوره به مطالب عمیق در مراحل میکرو ابرو، خط چشم میکرو، آموزش ابرو و تاتو خط لب می پردازد. هنرجویانی که دوره میکروپیگمنتیشن فنی حرفه ای را با موفقیت به پایان برسانند، واجد شرایط دریافت مدرک فنی حرفه ای هستند و آماده ورود به بازار کار هستند.

تنها در 4 جلسه با ثبت نام در کلاس های آموزشگاه بانو فرجی می توانید در استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن ابرو مهارت کسب کنید. با توجه به شرایط ویژه ای که برای شما در نظر گرفته ایم، می توانید هزینه دوره خود را به صورت اقساطی پرداخت کنید. 

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی اولین و قدیمی ترین آموزشگاه میکروپیگمنتیشن در تهران است و پیش رو در زمینه آموزش میکروپیگمنتیشن می باشد.

آموزش خدمات رنگ و مش

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

✅پوست شناسی، عصب شناسی

✅طراحی متناسب با چهره

✅پیگمنت شناسی ترکیب رنگ ها

✅قرینه سازی ابروها

✅آموزش تاتو ابرو

✅تاتو خط لب و رژ لب

✅تاتو خط چشم و بن مژه

✅مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشن

✅ترمیم نهایی

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره میکروپیگمنتیشن در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره میکروپیگمنتیشن، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.