آموزش طراحی ناخن

همراه با اعطای مدرک معتبر طراحی ناخن

دوره آموزش طراحی ناخن یکی از حرفه های جذاب حوزه زیبایی و آرایشی است که نیاز است شما همیشه به روز باشید و همیشه خود را طبق استایل ها و ترندهای روز دنیا پیش ببرید. آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو فرجی در تهران دارای مربیان کاملا حرفه ای و به روز در زمینه طراحی ناخن جزو بهترین آموزشگاه های زیبایی در کشور می باشد. این دوره توسط مربیان مجرب این آموزشگاه که همگی از بهترین و مجرب ترین مربیان حوزه طراحی ناخن هستند برگزار می شود. دوره آموزش طراحی ناخن شامل یادگیری موراد و سرفصل های مختلف و به روز این دوره می باشد. هنرجویان در پایان دوره آموزشی برای ورود به بازارکار آماده می‌شوند و مدرک معتبر فنی حرفه ای را از آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی دریافت می کنند.

آکادمی بانو فرجی شرایط ویژه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته تا شما بتوانید در این دوره پرطرفدار شرکت کنید. شما عزیزان می توانید از شرایط پرداخت اقساطی این دوره استفاده کنید و همچنین عزیزانی که از شهرهای مختلف کشور در این دوره شرکت می کنند می توانند در روزهای تعطیل از خدمات آکادمی بانو فرجی استفاده نمایند.

آموزش خدمات رنگ و مش

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش طراحی ناخن

✅آموزش کار با قلم سه صفر و داتینگ

✅آموزش طراحی ناخن گل برجسته

✅آموزش طراحی ناخن ماربل

✅آموزش طراحی ناخن آبرنگ

✅آموزش طراحی ناخن شیمر

✅آموزش ژلهای چشم گربه ایی

✅آموزش طراحی ۳ بعدی ناخن

✅آموزش پوست ماری

✅آموزش درتی براش

✅آموزش فيلاسوفی

✅آموزش اسموكی

✅آموزش آمبره

✅آموزش واتر ماربل

✅آموزش موج و کف

✅آموزش  آشنایی با نحوه آنالیز چرخه رنگ

دوره آموزش طراحی ناخن در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره طراحی ناخن در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره طراحی ناخن، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.