آموزش فیکانتور

همراه با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای

در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی آموزش فیکانتور توسط مربیان زبده و ماهر برگزار می شود. خطوط ابرو، لب و پلک تنها چند نمونه از موضوعات گسترده ای است که در آموزش حرفه ای فیکانتور (آموزش میکروپیگمنتیشن) برای صورت پوشش داده شده است. دانشجویان می توانند گواهی آکادمی Phi را دریافت کنند و پس از گذراندن دوره آموزشی Phi Cantor آماده ورود به نیروی کار هستند.

با تکنیک آرایش نیمه دائمی فیکانتور، رنگدانه ها با ابزاری تخصصی به لایه های عمیق تر پوست تزریق می شوند. این تکنیک توسط آکادمی فی ابداع شده است و روشی کاملاً جدید برای خالکوبی لب، خط چشم، خط مژه، سایه چشم و سایه چشم همراه با هماهنگ کردن ویژگی‌های صورت است. تقاطع طلایی (Phi 1.618) و مورفولوژی صورت برای محاسبه این طرح استفاده می شود. هنرجو در این دوره آموزشی نحوه اصلاح عیوب پلک، لب و ابرو و همچنین حجم دادن به لب ها و تغییر رنگ آنها را یاد خواهد گرفت.

آموزش خدمات رنگ و مش

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش فیکانتور

✅آنالیز ساختمان پوست

✅آشنایی با اصول ترکیب رنگ

✅آموزش میکروپیگمنتیشن (استفاده از دستگاه)

✅میکروپیگمنتیشن خط چشم، سایه چشم و بن مژه

✅میکروپیگمنتیشن سایه لب و خط لب

✅میکروپیگمنتیشن ابرو

✅آموزش مراقبت های بعد از فیکانتور

دوره آموزش فی کانتور در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره فی کانتور در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره فی کانتور، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.

رزرو آنلاین