آموزش خودآرایی

همراه با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای

در آموزشگاه آرایشگری زنانه بانو فرجی کلاس های خودآرایی توسط مربیان مجرب و مجرب برگزار می شود. کلاس خودآرایی صورت شامل آموزش هایی درباره نحوه استفاده از سبک های مختلف آرایش روز و شب متناسب با چهره هر فرد می شود. در پایان دوره طراحی خود، دانش آموزان قادر به کسب مدرک فنی حرفه ای هستند و آماده ورود به نیروی کار هستند. همه خانم ها برای جذابیت ظاهری و زیبایی صورت ارزش زیادی قائل هستند.

 

خودآرایی یک دوره محبوب آرایشگری است که در آن دانش آموزان می آموزند که چگونه بر اساس نقاط قوت و ضعف صورت خود آرایش کنند. شما می توانید بهترین فرم صورت را با خود کانتورینگ به دست آورید. خودآرایی شامل چندین مرحله و تکنیک از جمله کانتورینگ صورت، عمل آرایش چشم، آرایش لب متناسب با فرم لب و غیره است که همگی در کلاس های خودآرایی به صورت عملی آموزش داده می شوند.

آموزش خدمات رنگ و مش

مزایای دوره شرکت دوره های آکادمی بانو فرجی

سرفصل های دوره آموزش خودآرایی

✅کانتورینگ صورت

✅آموزش گریم و میکاپ (متعادل سازي چهره)

✅آموزش آرایش متناسب با صورت هر شخص

✅آموزش مدل خط چشم متناسب با فرم چشم

✅آموزش سایه زدن چشم

✅آموزش کوتاهی مو

✅آموزش برداشتن ابرو

✅آموزش کرلی کردن مو

✅آموزش براشینگ مو

✅آموزش رنگ مو و ابرو

دوره آموزش خودآرایی در آموزشگاه بانو فرجی

ارائه مدرک بین المللی و قابل ترجمه

کلاس های آموزش دوره خودآرایی در آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره خودآرایی، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی این حرفه می باشند.

آموزشگاه آرایشگری بانو فرجی جزء بهترین آموزشگاه آرایگشری تهران در زمینه آموزش آرایشگری می باشد.

رزرو آنلاین